Bim’de Hangi Kartların Puanları Geçerli?

Bankalar kredi kartlarının kullanımını teşvik etmek amacıyla puan sistemi uyguluyor. Harcamalarınıza çok küçük oranlarda puanlar veriliyor ve bunların tl karşılığını daha sonra harcayabiliyoruz. Sık sık puan kampanyaları da oluyor. Mesela akaryakıt, eğitim, gıda, elektronik alışverişlerine şu kadar harcamaya şu kadar puan diyorlar. Kartımızda biriken puanları nerede harcayabileceğimizi merak ediyoruz. Peki Bim marketlerde hangi kartların puanları geçiyor?

Bim Marketlerde Yapı Kredi, VakıfBank World Puanları Kullanılabiliyor mu?

Bim marketlerde World kart puanları kullanılamıyor. Sadece merkezi büyük Bim’lerde bu kartların puan kullanımı olabilir ama genel olarak Bim’in bu bankalar ile anlaşması olmadığı için puanlarınızı kullanamazsınız.

İŞ Bankası Maximum Kart Puanları Bim’de Geçerli mi?

İş Bankasının kredi kartı olan Maximum bir çok alanada puan kazandırıyor. Peki maksimum kart puanlarımızı Bim’de kullanabilir miyiz? Bim’de biz kullanmaya çalıştık ve kullanamadık. Bim’de maksimum kart puanları geçmiyor.

Bim Marketler’de Garanti Bonus Puanları Geçer mi?

Bim marketlerin Garanti BBVA bankasıyla anlaşması mevcut. Bim de bonus puan geçiyor mu? soruzunun cevabi evet. Garanti Bonus Kartınızda bulunan puanlarınızı Bim’lerde kullanabilirsiniz? Merak ettiğiniz konuları yorumlarda bize sorabilir görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Tüm katalogların videosunu izleyebileceğiniz kanalımıza ücretsiz abone olmak için bağlantıya tıklayınız. https://bit.ly/2H1iC2l
İnstagram’da Takip Edin: www.instagram.com/indirimlikataloglar/
Facebook’ta Takip edin: www.facebook.com/indirimlikataloglar
Twitter’da Takip Edin: https://twitter.com/IndirimliK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir